10 semi-bungalows type LINDE
Kenmerkend voor deze royale semi-bungalows is de strakke architectuur. Het stijlvolle metselwerk en de grote kozijnen met de omlijstingen geven de woningen een eigen identiteit. Veel daglicht door de ramen rondom waardoor u optimaal geniet van de natuur.
Bouwnummer | Verkoopprijs | |
---|---|---|
Bouwnummer 221 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 222 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 223 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 224 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 225 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 231 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 232 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 233 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 234 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 235 | verkocht | Meer informatie |
5 semi-bungalows type JASMIJN
Kenmerkend voor deze royale semi-bungalows is de bijzondere architectuur. Op de open hoeken wordt glas toegepast waardoor optimaal wordt ingespeeld op de natuur. Het bijzondere metselwerk en de houten lamellen geven de woningen een eigen identiteit.
Bouwnummer | Verkoopprijs | |
---|---|---|
Bouwnummer 212 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 213 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 214 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 215 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 216 | verkocht | Meer informatie |
2 semi-bungalows type EIK
Bouwnummer | Verkoopprijs | |
---|---|---|
Bouwnummer 156 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 184 | verkocht | Meer informatie |
8 semi-bungalows type INULA
De semi-bungalows vallen op door hun karakteristieke architectuur. De luiken maken de woningen heel bijzonder. Maar ook de prachtige rode tint van het baksteen in combinatie met de kleur antraciet van de dakpannen en de witte kozijnen zorgen voor een bijzonder luxe uitstraling.
Bouwnummer | Verkoopprijs | |
---|---|---|
Bouwnummer 133 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 134 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 135 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 136 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 141 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 142 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 143 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 144 | verkocht | Meer informatie |
9 semi-bungalows type DASLOOK
Deze royale semi-bungalows vallen op door hun stijlvolle en karakteristieke architectuur. Door toepassing van glas op open hoeken wordt optimaal ingespeeld op de natuur. Het bijzondere metselwerk en de houten lamellen geven de semi-bungalows een eigen identiteit. De combinatie met de kleur antraciet van de dakpannen maakt de luxe uitstraling compleet.
Bouwnummer | Verkoopprijs | |
---|---|---|
Bouwnummer 79 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 80 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 81 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 82 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 87 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 88 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 89 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 90 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 91 | verkocht | Meer informatie |
8 geschakelde semi-bungalows type BERK
Deze royale semi-bungalows vallen op door hun bijzondere architectuur. Door toepassing van glas op open hoeken wordt optimaal ingespeeld op de natuur. Het bijzondere metselwerk en de houten lamellen geven de semi-bungalows een eigen identiteit. De woningen bieden zeer veel ruimte. Type BERK heeft 3 volwaardige slaapkamers. Uitbouw behoort tot de mogelijkheden. De woningen bieden daarmee alle perspectief voor uw woonwensen.
Bouwnummer | Verkoopprijs | |
---|---|---|
Bouwnummer 32 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 33 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 34 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 35 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 36 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 37 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 38 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 39 | verkocht | Meer informatie |
6 semi-bungalows type CEDER
De semi-bungalows vallen op door hun karakteristieke architectuur. De luiken maken de woningen heel bijzonder. Maar ook de prachtige rode tint van het baksteen in combinatie met de kleur antraciet van de dakpannen en de witte kozijnen zorgen voor een bijzonder luxe uitstraling.
De woningen bieden met name voor veel ruimte en perspectief voor uw woonwensen. Zo is er een royale slaapkamer met badkamer op de begane grond. Ook is er een multifunctionele berging. De woonkamer is zeer royaal en heeft een open keuken met veel daglicht. Op de verdieping bevinden zich 2 grote slaapkamers, een badkamer en een toilet. Ook is er nog een royale zolder. Kortom, alle ruimte om uw woonwensen in vervulling te laten gaan.
Bouwnummer | Verkoopprijs | |
---|---|---|
Bouwnummer 47 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 48 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 49 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 50 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 64 | verkocht | Meer informatie |
Bouwnummer 65 | verkocht | Meer informatie |